Автоматизація та впровадження систем управління

Що таке «впровадження»? Відповідь на це питання залежить від завдань, над вирішенням яких консультанти працюють разом із замовником. Не можна обійтися без застосування автоматизованих систем управління, інформаційних технологій при реалізації таких комплексних завдань як:

  • побудови системи управлінського обліку та бюджетування;
  • фінансового управління або системи управління продажами;
  • управління взаємовідносинами з клієнтами;
  • реорганізації комерційної служби.

У наш час обробка великих масивів даних, аналіз інформації, прийняття оперативних рішень без будь-яких програмних продуктів є дуже трудомісткою і, можна сказати, є практично нереальним завданням.

Відповідно, завдання нашої компанії полягає в тому, щоб підібрати програмний продукт, оптимальний за своїми можливостями, ціною і терміном адаптації, додатковим сервісом і запропонувати його клієнту. Крім того ми завжди готові брати на себе відповідальність за впровадження запропонованих рекомендацій. Йдеться про те, щоб не тільки поставити технічне завдання, а й проконтролювати програмістів або фахівців з автоматизації, і здати ці роботи замовнику «під ключ».

Процес складніше, ніж автоматизація системи управління, знайти практично неможливо. Це дуже “ювелірна” і відповідальна робота. Але в той же час, це робота критична для успішного отримання реального позитивного результату для бізнесу клієнта.

Рішення бізнес-завдань підприємств вимагає комплексного підходу: від визначення цілей компанії – до оптимізації процесів управління і побудови системи інформаційного забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу.

Компанія “System Business Consulting” є офіційним партнером компаній “1С”, “Террасофт” і “QPR Software Plc” і пропонує своїм клієнтам як комплексні проекти впровадження та автоматизації систем управління, так і “точкові” продукти, наприклад, з автоматизації CRM, централізованого казначейства, бюджетного контролю.

Наша компанія стала першою в Україні консалтинговою компанією – партнером фірми «1С» зі статусом «Партнер 1С: Консалтинг» і пропонує повний комплекс послуг:

  • аудит існуючої автоматизованої системи управління на платформах 1С,
  • підбір оптимальної конфігурації програмних продуктів 1С для автоматизації всієї системи управління і її окремих елементів,
  • підготовка і постановка коректного технічного завдання IT-фахівцям і програмістам-розробникам на автоматизацію за допомогою ПП 1С,
  • адаптація, доробка і наповнення автоматизованих систем управління з урахуванням специфіки бізнесу замовника,
  • навчання персоналу компанії замовника.

Наші експерти мають великий досвід роботи в реальному бізнесі, зокрема участь в проектах впровадження IT-систем з боку замовника, а також практичні напрацювання з впровадження в якості консультантів програмних продуктів фірми «1С».