SBC отримала повну акредитацію за Програмою ділових консультацій при ЄБРР.

Картинки по запросу ЕБРР лого .png

Програма ділових консультацій (Business Advisory Services Programme) – це нова програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), що покликана надавати підтримку малим та середнім приватним підприємствам за допомогою часткового фінансування їх витрат на консалтинг.

Компанія System Business Consulting пройшла всю процедуру, необхідну для повної акредитації за цією Програмою. Для цього було необхідно презентувати досвід і експертизу компанії, штат власних консультантів, а також реалізувати один повноцінний проект і захистити його комісії з Лондона (де знаходиться штаб-квартира ЄБРР).

Проект був виконаний силами ключових фахівців SBC для Приватного підприємства «Інсталятор», яке вже 14 років працює на ринку виробництва електророзподільної та контрольної апаратури. Через кілька тижнів після повного закінчення робіт клієнт отримав грошову компенсацію з банку!

Проект «Автоматизація системи бухгалтерського та управлінського обліку із застосуванням програмних продуктів 1С» тривав кілька місяців і охоплював всю систему фінансового управління бізнесом, включаючи всі організаційні, технічні та методичні аспекти. Його основними результатами повинні стати: зміцнення позиції компанії-клієнта на ринку, більш раціональне використання ресурсів підприємства, підвищення прибутковості бізнесу, удосконалення організаційної структури управління бізнесом.