Партнери

Інформація про наших партнерів

SBA Group – консалтингова компанія, яка діє на території Польщі, України та Німеччини. В компанії працюють професійні бухгалтери, юристи, аналітики, перекладачі, логісти, менеджери з організації бізнес-заходів. Всі вони висококваліфіковані фахівці і мають великий досвід у вирішенні складних бізнес завдань. Завдяки їх роботі і рекомендаціям задоволених клієнтів компанія SBA Group посідає одне з лідируючих місць з обслуговування підприємців, малого та середнього бізнесу, які починають свою діяльність на ринку Польщі та ЄС, а також з надання комплексних консьєрж послуг з еміграції і облаштування життя наших клієнтів в Польщі.

Компанія SBA Group є членом Польсько-Української господарчої Палати.

Польсько-українська господарча палата є однією з найстарших двосторонніх палат в Польщі, яка від 1992 року працює, щоб покращити розвиток економічних і культурних польсько-українських стосункиів. Наш досвід та уміння, у поєднанню з професійним підходом до бізнес-партнерів, дозволяє нам реалізувати бачення дієвого та ефективного економічного і культурного співробітництва між Польщею та Україною. Методами реалізаціє наших цілей є:

  • Професійне заохочення і підтримка бізнесу Членських Фірм;
  • Репрезентація українських інвесторів в Польщі і польських в Україні;
  • Співпраця з польськими, українськими, а також з біснесовими і культурними міжнародними організаціями;
  • Створення позитивного іміджу України в Польщі та Польщі в Україні.

Німецька компанія SKS Steuerberatung надає повний спектр послуг, від консультацій з оподаткування і підприємницької діяльності, включаючи управління основними засобами та їх облік, і до бізнес-консультування.

З огляду на всі актуальні аспекти оподаткування та економіки, компанія SKS Steuerberatung пропонує великий і багатогалузевий пакет консультаційних послуг. Досвід і знання компанії приносять користь всім клієнтам SKS: приватним підприємцям і приватним особам, господарським товариствам і акціонерним товариствам в різних галузях.

QPR Software спеціалізується на розробці програмного забезпечення і наданні послуг різним організаціям в області оптимізації управління бізнесу і операційної діяльності. Програмне забезпечення та послуги компанії використовуються в більш ніж 50 країнах світу. QPR пропонує своїм клієнтам зрозуміти свої бізнес-операції за допомогою моделювання, аналізу та моніторингу продуктивності. Це розуміння дозволяє клієнтам раціоналізувати та оптимізувати бізнес-операції для швидкого і ефективного виконання своїх стратегій.

Лінійка програмних продуктів QPR була оновлена ​​і значно поліпшена за останні кілька років. Нові програмні продукти пропонують клієнтам інноваційні та ефективні інструменти для моделювання архітектури підприємства і аналізу причин можливих проблем з продуктивністю, заснованих на фактичних даних.

Компанія “ЦентрПрограмСистем” створює і впроваджує тиражні і індивідуальні інформаційні рішення в сфері державного управління та управління бізнесом.

Напрямки діяльності компанії:

  • Розробка, впровадження та супровід галузевого програмного забезпечення на 1С: Підприємство;
  • Системна інтеграція облікових і технологічних рішень для управління;
  • Розробка, впровадження та супровід геоінформаційних систем і сервісів.

Фірма “1С” заснована в 1991 р і спеціалізується на розробці, дистрибуції, виданні та підтримці комп’ютерних програм ділового та домашнього призначення.

З власних розробок фірми “1С” найбільш відомі програми системи “1С: Підприємство”, а також продукти для домашніх комп’ютерів і освітньої сфери.