Клієнти

З 2003 року компанія “System Business Consulting” успішно реалізувала проекти змін для компаній різних сфер бізнесу.

Нижче наведені деякі з них:

Компанія «Київстар» входить до двійки лідерів мобільного ринку України. Заснована в 1994 році, послуги мобільного зв’язку почала надавати в грудні 1997-го.

Завдання компанії полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв’язку якомога більшій кількості людей в Україні


Картинки по запросу Группа

ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»

Підприємства Групи виробляють 10,8 млн. тонн сталі, більше 11 млн. тонн металопрокату, понад 5 млн. тонн коксу і більше 40 млн. тонн залізорудної сировини, не тільки повністю забезпечуючи власні потреби, але й будучи ключовим постачальником для сталеплавильних компаній України і країн Європи. ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» (керуюча компанія Групи Метінвест) була заснована в 2006 році. У червні 2006 року відбулася публічна презентація Компанії. ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» здійснює єдине управління підприємствами вугільної, гірничорудної, коксохімічної, металургійної та трубної галузей.


Картинки по запросу life:) — GSMlife:) – GSM оператор мобільного зв’язку, представлений компанією «Астеліт» в Україні у січні 2005 року.


Компания Компанія «K + K Getränke» (м. Різа, земля Sachsen und Brandenburg, Німеччина) працює на ринку з 1990 року, спеціалізуючись в сфері оптової торгівлі напоями та бакалією, яка є членом найбільших галузевих і федеральних торгових об’єднань. Компанія також має невелику мережу роздрібних магазинів. Другим бізнес-напрямом є надання в оренду трибун для проведення масових заходів (гонки «Формула 1», музичні концерти світових зірок та ін.).


Группа компаний

Група компаній “ІНСЕКО”

«ІНСЕКО» працює на ринку України тільки 6 років, але вже має успіхи, про які інші можуть тільки мріяти. Сьогодні «ІНСЕКО» є одним з найбільших національних с.г. товаровиробників. Інвестиції в сільське господарство за 5 років становлять більше 120 млн. грн.

Також розвивається насіннєвий бізнес, який включає в себе 2 заводи – один для переробки насіння цукрових буряків, другий – для переробки зернових культур. Обидва заводи оснащені сертифікованою лабораторією і найсучаснішим обладнанням для очищення і калібрування насіння.


Компания

Компанія “ITC-Electronics” (Росія)

Компанія «ITC-Electronics» пропонує повний комплекс послуг, що включає в себе рішення для завдань будь-якого рівня складності. Спеціалізація компанії – комплексна поставка електронних компонентів, засобів автоматизації виробництва і промислового устаткування провідних світових виробників.

 


ООО

ТОВ “Георгій” (девелоперський напрямок ТПК “Каскад-Імпекс”)

ТОВ “Георгій” (девелоперський напрямок компанії “Каскад-Імпекс”) працює на ринку нерухомості з 2003 року. Діяльність компанії включає в себе будівництво і управління офісними бізнес-центрами, серед яких БЦ “Кубик”, БЦ “Кубик 2”, БЦ класу А на вул. Лейпцігській і ін.


Картинки по запросу Концерн

Концерн “Укрросметал”

Компресора і енергетичні обладнання практично для всіх галузей промисловості, запасних частин до нього, широке сервісне обслуговування, будівництво, вантажні перевезення, надання сучасних інформаційних технологій – основний спектр діяльності підприємств концерну “Укрросметал”.


Сеть аптек

Мережа аптек “ДАША”

Мережа аптек працює на українському ринку вже більше 7 років. Успішний розвиток аптек «Даша» в місті Києві став логічним продовженням активного зростання аптечної мережі «Даша» в Київській області.

Робота мережі аптек «Даша» орієнтована на створення в аптеці умов, які максимально задовольняють потреби покупців. Кваліфікований персонал аптеки «Даша» завжди проконсультує Вас про новинки вітчизняного і закордонного фармацевтичного ринку, допоможе при виборі того чи іншого препарату.


Foyil Securities New Europe

Foyil Securities New Europe

Компанія «Foyil Securities New Europe» входить до групи компаній Foyil Group і спеціалізується на наданні брокерських послуг на фондовому ринку України.


Картинки по запросу укргеофизика

Компанія “Укргеофізика”

ДГП “Укргеофізика” – спеціалізоване підприємство на ринку геофізичних послуг: сейсморозвідки, гравиразведки, магниторазведки, електророзвідки, геофізичних досліджень свердловин та інших.

ДГП “Укргеофізика” має 16 підрозділів і проводить геофізичні дослідження на території 19 областей України, в Автономній Республіці Крим, на акваторіях Чорного і Азовського моря.


Картинки по запросу логотип Bravo Glass

Група компаній “Браво Гласс”

ТМ “Bravo Glass” більше 7 років успішно працює на українському ринку комплектуючих для виробництва склопакетів, вікон і дверей. Динамічний розвиток, власна мережа дистрибуції і комплексний підхід при роботі з клієнтом дозволили компанії за такий невеликий період зайняти лідируючі позиції на даному ринковому сегменті. Гарантом бездоганної якості пропонованої продукції є сертифікати міжнародного рівня і відповідна документація.


Компания

Компанія “Браво Текс”

Комплексний постачальник тканин та комплектуючих для виробництва м’яких меблів.

У колекції компанії: меблеві тканини, поролон, високоякісна штучна шкіра, механізми трансформації, пневноінструмент, флізелін, синтепон, натуральна шкіра.


Корпорация

Корпорація “Карбон”

Компанія «Карбон» була заснована в 1997 році і зараз займає провідні позиції на ринку телекомунікаційних технологій України та країн СНД.

Одним з головних успіхів компанії «Карбон» є власні розробки, такі як телекомунікаційні шафи, шафи для систем харчування, великий асортимент електротехнічного обладнання, системи гарантованого електроживлення та багато іншого.


Картинки по запросу Компания

Компанія “Insol Telecom”

Компанія «Інсол» надає повний спектр послуг з планування, проектування, розгортання і обслуговування мереж фіксованого і мобільного зв’язку для операторів, постачальників обладнання і великих компаній, включаючи консалтинг, найм і навчання персоналу.

Компанія «Інсол» відома на українському ринку з 2005 року і вже займає лідируючі позиції в області сервісних послуг для операторів зв’язку і постачальників обладнання.


Картинки по запросу Компания

Компанія “Запорізька кондитерська фабрика”

ВАТ “Запорізька кондитерська фабрика” успішно функціонує на ринку виробництва кондитерських виробів з 1946 року. В даний час підприємство перетворилося на велике акціонерне товариство, яке надає своїм клієнтам відмінну якість продукції і максимально широкий асортимент, який нараховує понад 150 найменувань: цукерки, карамель, печиво, вафлі, халва – і все це з натуральної сировини.


Компания

Компанія “КАПИТАЛТРАСТ Сек’юрітіз”

Маючи стійку систему корпоративних цінностей і успішний досвід, компанія КАПИТАЛТРАСТ Сек’юрітіз вийшла на український ринок з метою популяризації фондового ринку і потенційних вигод активної в ньому участі.

На сьогоднішній день компанія КАПИТАЛТРАСТ Сек’юрітіз сфокусована на здійсненні угод РЕПО і операцій з облігаціями.


Компания

Компанія “Востокстрой”

Підприємство ТОВ НВП “Востокстрой” було організовано в 2002 році. Основними напрямками діяльності компанії сьогодні є: генеральний підряд (управління проектами), виробництво будівельних матеріалів, конструкцій і надання будівельно-монтажних послуг своїми силами, практично по всьому переліку класифікатора будівельних робіт.


Картинки по запросу логотип Компания

Компанія “Астек”

Компанія “АСТЕК” була заснована в 1996 році, метою її створення було досягнення лідируючих позицій на ринку дверей.

На сьогоднішній день компанія є підприємством повного циклу з виробництва міжкімнатних дверей з масиву деревини.


Компания

Компанія “Атраком”
Історія і діяльність компанії “Атраком” найтіснішим чином пов’язана з розвитком мережі волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) в Україні.

 


М.I.K. ШОРРМ.I.K. ШОРР

М.I.K. ШОРР – це бренд, який для багатьох став символом надійного партнера і помічника у вирішенні питань, пов’язаних з облаштуванням приміщень і благоустроєм територій.


 “ComputerLand-Kiev”
Основним напрямком діяльності компанії “ComputerLand-Kiev” є розробка, поставка, впровадження та супровід інформаційних систем і їх компонентів, що дозволяють нашим замовникам вирішувати завдання будь-якого рівня складності при оптимальних витратах.


Компания ООО «Энерготранс ЛТД»       Компанія ТОВ «Енерготранс ЛТД»


Компанія ТОВ «Енерготранс ЛТД» знаходиться на ринку нерудних матеріалів більше 7-ми років. Основний напрямок діяльності – організація стабільних поставок щебеневої продукції для підприємств автодорожньої, будівельної галузей і виробників ЗБВ. Обсяг продажів становить у середньому до 1 млн. тонн на рік.


Картинки по запросу логотип Фармацевтическая компания «МИТЭК»

Фармацевтична компанія «МІТЕК»
Фармацевтична компанія «МІТЕК» успішно працює на ринку України з 1996 року, забезпечуючи оптові і роздрібні продажі лікарських засобів і виробів медичного призначення. Пропонований товар високої якості.

За роки роботи компанія зарекомендувала себе як стабільне та конкурентоспроможне підприємство, що має певний вплив на фармацевтичному ринку.

Фармацевтична компанія «МІТЕК» є ексклюзивним представником Російських підприємств: ТОВ «ТАЛИОН А», ТОВ «ФАРМАКОН», «Уфа ВІТА», «Нижфарм», АТ «Верофарм», та ін.