Послуги

 

 

Компанія «System Business Consulting» з 2003 року успішно співпрацює з підприємствами різних сфер діяльності.

За час роботи на ринку команда досвідчених фахівців-практиків SBC успішно реалізувала безліч проектів змін для компаній і холдингів з України, Росії та Німеччини.

У своїй роботі з підприємствами SBC дотримується системного підходу, який являє собою послідовне проходження спільно з клієнтом 5-ти основних етапів:

Клієнти особливо цінують нас за те, що ми не просто даємо рекомендації, але і відповідаємо за їх реалізацію. При цьому важливу роль відіграє наш багаторічний досвід застосування програмних продуктів фірми «1С».

Наша місія

Збільшувати вартість компаній – клієнтів, підвищувати ефективність діяльності, посилювати їх конкурентні переваги за рахунок побудови динамічної, збалансованої та прозорої системи управління.

Чому і коли до нас звертаються за порадою

Ґрунтуючись на нашому практичному досвіді роботи в різних сферах бізнесу, ми завжди говоримо з нашими клієнтами на зрозумілій їм мові.

Ми надаємо можливість людям і компаніям скористатися нашим часом, досвідом і знаннями для підвищення ефективності управління, забезпечення зростання, максимізації прибутку і вартості.

Наші клієнти звертаються до нас, коли відчувають тиск проблем і невирішених завдань в бізнесі, або коли хочуть максимально швидко і ефективно досягти поставлених цілей.

Застосування інновацій

Ми вкладаємо великі часові ресурси в розвиток знань у наших клієнтів про нові методи управління і ведення бізнесу, в підвищення професійного рівня їх співробітників. Всі наші проектні розробки і рекомендації закріплюються проведенням корпоративних тренінгів. Ми працюємо безпосередньо з персоналом для впровадження наших пропозицій.